Diy dla dzieci – 30 pomysłów na kreatywne prace z łyżeczek

diy dla dzieci

Odkąd prowadzimy animacje dla dzieciaków nauczyliśmy się NICZEGO nie marnować. Serio! Teraz nawet śmieci mogą stać się zabawkami. Przyznaję, że do przygotowania wpisu o Diy dla dzieci z łyżeczki zainspirowała mnie trochę bajka, na której byliśmy wczoraj – Toy Story 4 – w której to powstał SZTUCIEK!

Ale my już dawno „pracujemy na łyżeczkach” i te warsztaty zawsze wymiatają. Dzieciaki mają taką wyobraźnię, że szok. Coraz częściej widzę, że brakuje jej jednak rodzicom. Im człowiek starszy, im bardziej zapracowany, tym jakoś mniej świeży umysł ma, albo po prostu mu się nie chce. Może to i dobrze, bo gdyby zawsze mu się chciało, to nie potrzebowałby NIGDY animatorów. A tak, mamy pracę, którą kochamy.

DIY dla dzieci z łyżeczek

Wracając do diy dla dzieci, to z łyżeczek można naprawdę wyczarować takie cuda, że nie macie pojęcia. My zazwyczaj posiłkujemy się jedynie własną wyobraźnią, ale czasami zaglądamy też na Pinterest, a tam już inspiracji nie brakuje. Dzisiaj zebrałam dla Was 30 pomysłów na diy dla dzieci z łyżeczki. Korzystajcie!

diy dla dzieci

diy dla dzieci

diy dla dzieci

diy dla dzieci

diy dla dzieci

diy dla dzieci