Farma Iluzji – najbardziej magiczne miejsce na mapie Polski! Nasza opinia

farma iluzji

Pojutrze ruszamy na tegoroczne wakacje, a ja dopiero mam chwilę, żeby opisać Wam wrażenia z naszej  zeszłorocznej wizyty na Farmie Iluzji. Nie mam pojęcia dlaczego zostawiłam sobie to na koniec, bo zaczęliśmy zwiedzanie właśnie od tego miejsca, a dodatkowo to była chyba najfajniejsza, zeszłoroczna wycieczka. Czym zachwyciła nas Farma Iluzji? Przeczytajcie!

Farma Iluzji – atrakcje

Uwielbiam parki rodzinne. Zawsze gdy jesteśmy gdzieś w pobliżu jakiegoś ciekawego, staramy się je odwiedzać. Kochamy je głównie za to, że oferują ogromną ilość różnorodnych atrakcji, dzięki czemu znajdzie coś dla siebie zarówno dorosły, jak i dzieci z różnymi zainteresowaniami.

O Farmie Iluzji słyszałam sporo i były to same pochlebne opinie. Nie było nam tam nigdy po drodze, ale zamiast tworzyć nowe problemy, postanowiłam szukać rozwiązań. Sprawdziłam co ciekawego można jeszcze zobaczyć w okolicy i tym sposobem na naszej wakacyjnej mapie znalazła się Farma Iluzji Trojanów.

Bilety można kupić wykorzystując bon turystyczny, więc jeśli ktoś z Was ma jej jeszcze w zanadrzu to polecam to zrobić.

A samych atrakcji na Farmie Iluzji jest od groma wręcz. Wiele z nich oczywiście wiąże się z iluzją, po którą my tak naprawdę tam pojechaliśmy. Była studnia nieskończoności, tunel zapomnienia, lewitujący kran czy też niemożliwy trójkąt.

Ale cała Farma Iluzji atrakcje ma podzielone na pewne „sektory”. Oprócz iluzji, możemy tam przeżyć też niesamowitą przygodę, na przykład podczas przeprawy tratwami, czy też w Rezerwacie Dzikich Smoków albo Muzeum Egipskim.

Jest też sektor, w którym trzeba konkretnie ruszyć głową, ale też spędzić czas aktywnie – choćby na placu zabaw.

Sektor rozrywkowy to MEGA CZAD. Wesołe miasteczko na powietrzu, gdzie każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Chłopaki najwięcej czasu spędzili w basenach, które akurat tego dnia zostały otwarte na sezon.

Mnie za to najbardziej zachwyciły pokazy! Mieliśmy okazję zobaczyć balonowe show, a także występ iluzjonisty. Pełna profeska! I aż żałowaliśmy, że czas podczas pokazów tak szybko minął.

Farma Iluzji cennik

Farma Iluzji Mościska to na tyle duży park, że warto zaopatrzyć się od razu w bilet z możliwością podwójnego wejścia. Jakie są ceny biletów?

  • Bilet normalny: jednorazowy 85 zł, na dwa wejście 135 zł.
  • Bilet ulgowy: jednorazowy 75 zł, na dwa wejścia 120 zł.
  • Bilet 2+2: jednorazowy 299 zł, na dwa wejścia 479 zł.

Przy kasach były dość spore kolejki, dlatego bardzo polecam zakup biletów przez internet.

Farma Iluzji zdjęcia

To miejsce ma tyle wspaniałych zakamarków do odkrycia, że gdyby chciało się wszystkie uwiecznić na zdjęciach, trzeba by nie chować ani na chwilę telefonu :).

Moja fotorelacja jest dość obszerna, ale i tak żeby poczuć klimat Farmy Iluzji po prostu musicie się tam wybrać. Ja jestem dość wybrednym turystą. Jednak ten park spodobał mi się tak bardzo, że z pewnością jeszcze tam wrócę.

Jest tam trochę rzeczy do podreperowania, ale ogólnie part po prostu tętni życiem i naprawdę nikt z gości nie jest w stanie się nudzić ani przez chwilę. Zapraszam zatem do obejrzenia zdjęć i do wpisania Farmy Iluzji na listę miejsc do odwiedzenia. Warto!

farma iluzji farma iluzji farma iluzji farma iluzji farma iluzji farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia

farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji zdjęcia farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje farma iluzji atrakcje