Gdybyś był – recenzja imprezowej gry, która Cię rozbawi

Gdybyś był

Ale było zabawy! Nie spodziewaliśmy się, że ta gra wywoła tyle śmiechu. Wiemy już, że koniecznie musimy ją wykorzystać przy okazji najbliższego spotkania ze znajomymi. Gdybyś był, to gra imprezowa – ta akurat w wersji dla starszych. Kolorowa, solidnie wykonana, i MEGA przemyślana. Zobaczcie sami!

Zbieramy dla Was nowości

Testujemy, sprawdzamy, oceniamy, i przechowujemy w naszej siedzibie przy ulicy Grunwaldzkiej, byście mogli grać w te wszystkie cudeńka, póki co, często korzystają z tej możliwości Wasze dzieci 🙂 Ale gra, którą chcemy Wam dziś zaprezentować, idealnie sprawdzi się również wśród starszych. (Od razu mówię, że jest także wersja dla juniorów).

„Gdybyś był” to taki wyciskacz łez – ale nie tych, które zwiastują smutek. Otóż tym razem, będziecie ŚMIAĆ się do łez 😉 Jest to gra, która może Wam pokazać, w jaki sposób widzą Was inni. Dzięki odpowiedziom na zaskakujące pytania poznasz ich punkt widzenia.

By grać w tą grę, i nie czuć dyskomfortu, trzeba mieć do siebie spory dystans, ale też użyć wyobraźni. W tej grze, możesz zostać nawet nocnikiem, albo włosami łonowymi. Możesz być też bagietką, nośnikiem płyt CD, albo pomadką do ust 🙂

Gdybyś był, to także elementy rywalizacji

Każdy z graczy otrzymuje odpowiednią ilość żetonów, dzięki którym może obstawiać to, jak bardzo jest pewien odpowiedzi przeciwnika. Jeśli trafi w dziesiątkę, przesuwa się do przodu o odpowiednią ilość pól, jeśli nie trafi, robi krok (lub kilka) w tył.

Ja, podeszłam do tej gry z dystansem, ale kiedy ją rozpakowaliśmy i przeczytałam kilka przykładowych pytań wiedziałam, że stanie się jedną z moich ulubionych.

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Gdybyś był

Więcej nie pokażę 🙂 Ale wierzcie mi na słowo, że ” Gdybyś był ” jest SUPER. Gra od wydawnictwa Alexander  , polecam zajrzeć na ich stronę, znajdziecie tam całe mnóstwo takich fajności. A my, za kilka dni pokażemy Wam jeszcze coś od tego wydawnictwa 🙂 I dla dużych, i dla małych, kolejny wyzwalacz pozytywnych emocji. SERIO!