Halloweenowe inspiracje. Zobacz, jak możesz przystroić dom za pomocą… klocków LEGO!

Lego Zombie

Lubisz się bać? A może szkielety i duchy nie robią na Tobie wrażenia? Jeżeli nie możesz doczekać się tegorocznego Halloween, już dziś zacznij dekorować swój dom. Odkryj fantastyczne zestawy LEGO, którymi przystroisz swoje wnętrze na jedyne w roku święto duchów! Wybierz z bogatej oferty sklepu LEGO tematyczne klocki, którymi stworzysz tajemniczy i przerażający nastrój.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Ciebie wyjątkowo mroczne plakaty, które możesz bezpłatnie wydrukować i ozdobić nimi swój dom. Zadbaliśmy też o świetne zabawy dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Pobierz instrukcję i zorganizuj koszmarnie udany halloweenowy wieczór!

Zestaw LEGO Halloweenowa Sowa

Czy sowy mogą budzić strach? Na pewno, gdy myślisz o sowach, widzisz słodkie, puchate głowy z ogromnymi oczami. A co, jeżeli ten uroczy opierzony ptak znienacka zacznie obracać się i ruszać skrzydłami? Uciekniesz, żeby nie pomylił Cię z gryzoniem?

Przed fantastyczną sową z klocków LEGO nie musisz uciekać, ale możesz postraszyć nią swoich przyjaciół. Ten składający się z ponad 200 elementów model pohukującej sowy może poruszać skrzydłami i obracać się wokół własnej osi. Skupiona sowa pilnuje dwóch dyń, które dodają figurce halloweenowego klimatu. Postaw sowę w oknie, niech pilnie obserwuje dzieci, które zapukają do Twoich drzwi w poszukiwaniu cukierków.

Unikatowa kolekcja LEGO Dom Strachu

Ciekawią Cię nawiedzone domy? Już dziś możesz zbudować własny dwór, w którym straszy, a na poddaszu sypiają nietoperze. Imponujący budynek jest pełen tajemniczych elementów i pradawnych artefaktów. W tym zestawie ukryliśmy wiele niespotykanych klocków, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

Wewnątrz nawiedzonego domu czeka na Ciebie także zagadka kryminalna, w której musisz wytężyć szare komórki, by wyjaśnić tajemnicę skradzionego rubinu. Aby dodać grozy tej nawiedzonej budowli, pobierz aplikację Powered Up. Za jej pomocą możesz włączać upiorne dźwięki i sterować ruchem różnych elementów domu. Jeżeli brakuje Ci wrażeń, wsiądź do windy szaleńca i przejedź się w nieznane.

LEGO Minecraft i opuszczona wioska zombie

Dla fanów kultowego światu Minecrafta przygotowaliśmy idealną na Halloween opuszczoną wioskę. Wszyscy mieszkańcy uciekli ze swoich domostw, przegonieni przez wygłodniałe zombie. Stań się bohaterskim łowcą zombie, który przegoni obrzydliwe stwory i pozwoli mieszkańcom wrócić do swojej wioski.

Zestaw LEGO możesz dowolnie przebudowywać, aby okolica za każdym razem wyglądała inaczej. Klocki LEGO Minecraft to świetny pomysł na spędzenie halloweenowego wieczoru w gronie przyjaciół. Gdy zabawa Wam się znudzi, możecie ruszyć na spacer po okolicy w poszukiwaniu słodyczy.

Zdobądź ozdobę, której nie ma nikt

Co powiesz na upiornie zieloną głowę Frankensteina, którą ozdobisz swój pokój lub postawisz na werandzie swojego domu? Na kilka dni przed Halloween będziesz mieć wyjątkową okazję na zdobycie takiej ozdoby zupełnie za darmo!

Jak to zrobić? W dniach 27.10-28.10 wybierz się do sklepu LEGO w godzinach 15:00-17:00. Każdego dnia będziesz mieć szansę na zdobycie podobizny Frankensteina do samodzielnego złożenia.

Pospiesz się! Każdego dnia liczba figurek będzie ograniczona.

Lego - infografika Zombie