Hurtownia zabawek Trifox

hurtownia zabawek

Firma TRIFOX jest fuzją dwóch zajmujących się importem zabawek przedsiębiorstw – IREX oraz Pisarek. Mimo, iż powstała w 2021 roku, to bazuje na wieloletnim doświadczeniu sprzedażowym.

Hurtownia zabawek

Hurtownia zabawek mieści się w Bielsku – Białej, w budynku znajduje się także ekspozycja wszystkich produktów w mierzącej 1800 m2 hali sprzedażowej oraz magazynie. Nowa spółka za cel postawiła sobie odpowiadanie na potrzeby konsumentów oraz dostarczanie najlepszej jakości zabawek – wyjątkowo różnorodnych.

Markowi producenci

Trifox współpracuje z czołowymi producentami gier i zabawek, takimi jak Marioinex, Clementoni, Trefl i inne. Asortyment obejmuje niezwykle szeroką gamę produktów, które są kierowane do dzieci w każdym wieku. Można wybierać spośród zabawek produkowanych w kraju oraz za granicą. Począwszy od pierwszych zabawek, grzechotek, przez lalki, piłki, zestawy „narzędzi”, zdalnie sterowane auta, gry planszowe, interaktywne zabawki, paletki, puzzle a na produktach sezonowych skończywszy.

Wszystkie produkty, poza walorami wizualnymi i funkcjonalnymi są również w pełni bezpieczne i wykonane z wysokiej jakości komponentów. Rozwój dzieci stanowi tutaj priorytet – dostępne w sprzedaży są także rozwijające kreatywność zabawki muzyczne, plastyczne.

Szeroki asortyment

W Trifox dużą wagę przykładamy do tego, by zabawki miały wymiar edukacyjny – stąd duży wybór gier logicznych. Wszystkie produkty opatrzone są odpowiednimi certyfikatami i atestami – a jest ich w asortymencie ponad 6000.
Nawiązujemy współpracę zarówno z większymi przedsiębiorstwami handlowymi, jak i osobami prowadzącymi mniejszą działalność gospodarczą. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom współczesnych klientów udostępniliśmy także internetową platformę sprzedażową, która ma za zadanie ułatwiać przeprowadzanie transakcji.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony www.trifox.pl oraz zapoznania się z pełną ofertą w platformie B2B – gwarantujemy korzystne warunki finansowe oraz nastawienie na długofalową współpracę.