Komiks paragrafowy (nie tylko) dla dzieci

komiks paragrafowy

Właściwie książka, o której chcę Wam powiedzieć to nie jest taki typowy komiks paragrafowy a gra paragrafowa. Wydawnictwo FOXGAMES zrobiło w tej kwestii naprawdę dobrą robotę. Przyznać muszę, że to było nasze pierwsze spotkanie z takim produktem, ale wszyscy jesteśmy zachwyceni!

Co to jest gra paragrafowa?

Gra paragrafowa to po prostu gra książkowa. Czytamy  w niej opisy i dokonujemy wyborów, które mają wpływ na dalszy bieg gry. Tutaj mamy do czynienia z grą, która przeznaczona jest teoretycznie dla dzieciaków od 16 roku życia, ale nasze Pierduśniki dały radę. Co z tego, że to ciemna strona mocy, teraz takie tematy są przecież na porządku dziennym.

Korzystamy tutaj z zakazanej magii. Jak wiadomo, jesteśmy odpowiedzialni za swoje czyny, dlatego właśnie musimy się liczyć ze stratą tego, co dla nas najważniejsze, czyli rodziny czy przyjaciół, albo nawet spokoju.

Tylko od Ciebie zależy, w jakim kierunku pójdziesz. Co zrobisz. Jakich wyborów dokonasz. Jesteś panem swojego losu.. swojego przeznaczenia. Ta gra to coś wyjątkowego. Muszę przyznać, że uzależnia. Już rozglądamy się za kolejnymi komiksami paragrafowymi, ale i do tego chętnie wracamy. A wydanie? Piękne! Nic dodać, nic ująć. Obejrzyjcie zdjęcia!

komiks paragrafowy

komiks paragrafowy

gra paragrafowa

gra paragrafowa

gra paragrafowa

gra paragrafowa