3 pomysły na prace plastyczne na Dzień Babci i Dziadka. Laurka dla babci

laurka na dzień babci

Wprawdzie Dzień Dziadka już jutro, a Dzień Babci pojutrze, ale może jest tu jeszcze ktoś kto wciąż nie zrobił własnoręcznego prezentu? Dziś mamy dla Was inspiracje na upominki dla babci i dziadka. Laurka dla babci, kwiaty z papieru i przepiękny obrazek, z którego i dziadek z pewnością się ucieszy.

Prezent dla Babci i Dziadka

Idę o zakład, że każda babcia i każdy dziadek najbardziej ucieszy się  z prezentów, które ich wnukowie przygotowali własnoręcznie. Laurka dla Babci czy dziadka, kwiaty z papieru, albo wycinanki – obrazki dla dziadków to świetny pomysł na taki upominek. My, do naszych własnoręcznie wykonanych prezentów dołączymy jeszcze te kupione – między innymi maseczki na twarz z napisami – no cóż… jakie czasy, takie prezenty. Jednak kolorowych, papierowych prezentów też nie może zabraknąć.

Na naszym Instagramie pokazywaliśmy regularnie te inspiracje i naprawdę był szał. Dostaliśmy niezliczoną ilość zdjęć od naszych obserwatorów, na których chwalili się swoimi pracami. Udostępnialiśmy je regularnie.

Najpopularniejsze chyba były kwiaty z papieru. Wyglądają jak prawdziwy bukiet dla babci. Ale sporo osób zapisało też kolorowy obrazek i niestandardową laurkę w formie kubeczka. A który z tych pomysłów Wam najbardziej się spodobał? Oto nasze inspiracje na prezenty dla Babci i Dziadka.

prezent dla babci

prezent dla babci

kwiaty z papieru

kwiaty z papieru

prezent dla dziadka

prezent na dzień babci

laurka dla babci

laurka dla dziadka