Magiczne Ogrody Janowiec – cennik, godziny otwarcia, szczera opinia

MAgiczne Ogrody Janowiec

Magiczne Ogrody Janowiec to wyjątkowe miejsce na mapie Polski. Nie będę ukrywać, że długo zwlekałam z zaplanowaniem wycieczki w tamte okolice ale tylko dlatego, że jakoś nigdy nie było nam po drodze. W te wakacje w końcu postanowiłam, że najwyższy czas tam zawitać i.. Zakochałam się nie tylko w Magicznych Ogrodach, ale i w samym Janowcu, Kazimierzu Dolnym i całej okolicy. Tam jest tak pięknie, że z pewnością będziemy tam wracać. Nieważne, że to się wiąże z wieloma godzinami spędzonymi w aucie. Warto! A ile kosztują bilety do Magicznych Ogrodów? Jakie są godziny otwarcia tego miejsca i.. czy naprawdę robi na dzieciach (i rodzicach) aż takie wrażenie? Sprawdź!

Magiczne Ogrody Janowiec – czy warto tam jechać?

Miałam naprawdę wysokie oczekiwania co do wizyty w Magicznych Ogrodach. A to dlatego, że naczytałam się o tym miejscu sporo wspaniałości na różnych blogach. Lubię tak. Naczytać się wspaniałości też, ale przede wszystkim poznać szczerą opinię osób, które już tam były – zanim ja sama pojadę. No cóż.. prawda jest taka, że przy czteroosobowej rodzinie taka wycieczka to już niemały koszt. Dlatego wolę mądrze inwestować nasz wyjazdowy budżet, a czasem jednak zdarza mi się te pieniądze utopić w błocie.

Tym razem tak nie było. Tym razem, zaraz po przekroczeniu bram Magicznych Ogrodów, poczułam się jak.. o rany.. ja nawet nie wiem jak to opisać. Bo to nie była zwyczajna bajka. To była jakaś baśń.. Jakiś piękny sen i to taki, w którym wszystkie te baśniowe stwory dosłownie ożywają.

Co trzeba przyznać – Magiczne Ogrody Janowiec to miejsce niepodobne do żadnego innego. Odwiedziliśmy już naprawdę sporo różnych parków rodzinnych/parków rozrywki. Byliśmy w Majalandzie, w Łeba Park, w kościańskim Nenufarze, w Sea Park w Sarbsku, w Energylandii, DeliParku, a w tym roku odwiedziliśmy też Farmę Iluzji i Park w Inwałdzie i uwierzcie mi, że w zasadzie każdy z nich ma totalnie inny klimat, z Magicznymi Ogrodami na czele.

Kiedy orzekłam Damianowi, że w te wakacje poprowadzę nas głównie szlakiem rodzinnych parków rozrywki, nie był zachwycony. Był przekonany, że trafimy wszędzie na takie same atrakcje. Ale szybko się przekonał, że nikt po nikim nie papugował i naprawdę spędziliśmy miły czas.

Magiczne Ogrody Janowiec – cennik, godziny otwarcia

Nasz czteroosobowy bilet rodzinny do Magicznych Ogrodów w Janowcu kosztował nas 249 zł. I fakt, nie są to małe pieniądze. Biorąc jednak pod uwagę to, że można tam spędzić cały dzień, a wszystkie atrakcje są wliczone w cenę już trochę inaczej patrzy się na ten koszt.

Generalnie bilet NORMALNY do Magicznych Ogrodów to koszt 75 zł, a ulgowy 65 zł. A jeśli Wam się tam spodoba, to od razu na wyjściu możecie sobie kupić tak zwany bilet powrotny, który daje aż 20 procentową ulgę.

Na stronie „prezent marzeń” możecie też kupić sobie od razu bilet we wszystkich wariantach.To fajny pomysł również na prezent dla rodziny podróżników :).

Co do godzin otwarcia, to w sezonie można odwiedzać Magiczne Ogrody Janowiec codziennie i można tam miło spędzać czas od godziny 10 do 19. Myślicie, że to za długo? Absolutnie nie! Będziecie w szoku, ile atrakcji będzie tam na Was czekać.

Ja generalnie jestem zauroczona nie tylko mnogością tych atrakcji, ale również samym klimatem Magicznych Ogrodów. To jest miejsce, do którego chce się wracać i o którym chce się mówić. Głośno. JAK NAJGŁOŚNIEJ!

Ale co ja Wam tu będę dużo gadać. Na zdjęciach zobaczycie wszystko to, co chciałabym Wam pokazać.

Magiczne Ogrody Janowiec Magiczne Ogrody Janowiec Magiczne Ogrody Janowiec ogrody w janowcu


Magiczne Ogrody Janowiec