Mini Waffle Księżniczka – poznaj zestaw Magiczna Wieża

wieża w formie księżniczki dla dziecka

Coraz więcej badań pokazuje, że dzieci powinny spędzać jak najmniej czasu przed telewizorem, a jak najwięcej na kreatywnej zabawie. W ten sposób o wiele lepiej się rozwijają, zarówno pod kątem zdolności manualnych, jak i umiejętności społecznych. Jeśli chcesz kupić swojemu dziecku ciekawą zabawkę, która będzie wspierała jego rozwój, koniecznie musisz poznać klocki od Marioinex.

Magiczna Wieża to jeden z kilku zestawów wchodzących w skład nowej serii Mini Waffle Księżniczka. Z klocków, które się w nim znajdują, maluch może zbudować przepiękną wieżę, więc jest to idealny prezent dla każdego małego miłośnika zamkowych przygód.

Zestaw z magiczną wieżą to aż 80 elementów

Budowanie z klocków jest w stanie zająć najmłodszych na długi czas, a przy tym jest to zabawa, która świetnie wpływa na rozwój. Zwłaszcza, jeśli mają one ciekawe kształty i różne kolory. Takie też są klocki, jakie znajdziesz w zestawie Mini Waffle Księżniczka Magiczna Wieża. Składa się on z aż 80 elementów. Większość z nich to klocki w kształcie gofra, charakterystycznym dla całej serii Mini Waffle. Oprócz nich w zestawie znajdują się też klocki dodatkowe, o innych interesujących kształtach. Część z nich ma specjalne nadruki, przez co dziecko od razu jest w stanie rozpoznać do czego służą i co można z nich zbudować.

wieża księżniczki - klocki dla dzieci

Do zestawu Magiczna Wieża dołączone są także dwie figurki. To wyjątkowe zamkowe postaci – Księżniczka Luna i Czarodziej Alric. W rękach młodej dziewczyny leży przyszłość całego królestwa. Czy będzie podejmować dobre decyzje, a mieszkańcy zamku będą ją lubić? Wszystko zależy od wyobraźni Twojego Malucha! Czarodziej Alric to potężny mag, który dzięki swoim wyjątkowym mocom zawsze może pomóc księżniczce i spełnić jej życzenie. O co poprosi go następczyni tronu? Twoja pociecha na pewno coś wymyśli, trenując swą wyobraźnię.

Rozwijaj wyobraźnię i wiele innych umiejętności swojego malucha

Klocki od Marioinex to zabawki, dzięki którym Twoje dziecko spędzi mnóstwo czasu na kreatywnej i bezpiecznej zabawie. Są one produkowane z certyfikowanych materiałów, a do tego w 100 procentach w Polsce. Oprócz tego, że mają różne kształty, kolory oraz nadruki, nie nudzą się maluchowi, a do tego doskonale rozwijają wyobraźnię. Można z nich budować kolorowe konstrukcje w 2D i 3D. W ten sposób dziecko trenuje dodatkowo zdolność logicznego myślenia.

księżniczka - klocki

Mini Waffle Księżniczka Magiczna Wieża to zabawka, która kształtuje też zdolności manualne. Ponieważ klocki można łączyć na różne sposoby, a do tego są one ciekawe w dotyku, pozwalają rozwijać motorykę małą i dostarczają dziecku nowych wrażeń sensorycznych. Jest to zabawka, która wpłynie pozytywnie na rozwój malucha pod różnym względem, a przede wszystkim będzie go cieszyć. Razem z Księżniczką Luną i Magiem Alriciem, Twoje dziecko przeżyje mnóstwo wspaniałych przygód. Być może zaprzyjaźnią się oni również z postaciami z innych zestawów serii Mini Waffle Księżniczka. Wszystkie są ze sobą kompatybilne, więc warto je zbierać.

Sprawdź pełną ofertę na Mini Waffle Księżnika