Na językach – ubaw po pachy dzięki grze od FoxGames

na językach

Za oknem już smuta jesień.. I właśnie na takie popołudnia bez słońca idealnie przyda się gra „Na językach” Ona rozbawi nawet zatwardziałego smutasa!

„Na językach” od FoxGames

Wyobraźcie sobie, że otacza Was cała masa przeróżnych żyjątek. Owadów. A Wy w dodatku macie na nie niezłą chrapkę. Wszak kameleony uwielbiają gąsieniczki, pająki, ważki i inne takie.

Każdy kameleon ma dłuuuugi i bardzo lepiący język. A języki kameleonów są naprawdę zwinne. Co to więc za problem chwycić nim ulubionego owada i wciągnąć go prosto do paszczy?

A, no.. problem się pojawia. Otóż ten kameleon nie jest sam, bo ma innych rywali, z równie sprawnymi i lepiącymi jęzorami. A w dodatku pomiędzy smacznymi zakąskami przesiadują też straszliwe osy, które tylko czekają na to, by użądlić kameleona w język.

Na czym dokładnie polega zabawa?

W opakowaniu znajdziemy m.in zapas jęzorów. Po jednym dla każdego gracza. Zabawę rozpoczyna ten, który wylosował najdłuższy. Rozkładamy na podłożu wszystkie owady, a pomiędzy nimi również złowieszcze pszczoły, vel. osy.

Kostki wskażą nam jaki kolor oraz rodzaj robala musimy upolować. No i czas…start. Walimy jęzorami bez opamiętania uważający, by przypadkiem nie zgarnąć przysmaku, który miał być na później. Omijamy przy tym wstrętne osy. Jeśli uda nam się zdobyć robaczka, dostajemy punkt i tak aż do pięciu żetonów.

Gra może się wydawać banalnie prosta, ale „Na językach” to naprawdę niełatwa rozgrywka. Najważniejsze jednak jest to, że jest przezabawna! I podoba się zarówno młodszym, jak i starszym użytkownikom. FoxGames jak zwykle staje na wysokości zadania, a ta gra dołącza do grona naszych ulubionych. JEST MOC! 🙂

na językach

na językach fox games

na językach fox games

na językach fox games

na językach fox games

na językach fox games

na językach fox games

na językach fox games