Ozdoby na Halloween – 40 pomysłów na dekoracje, które możesz zrobić z dzieckiem

ozdoby na halloween

Wprawdzie dopiero co kończą się wakacje, ale czas tak szybko leci, że ani się nie obejrzymy, a już będzie Halloween. To jest szok! Z każdym rokiem te dni uciekają szybciej i choć jako mała dziewczynka odliczałam miesiące do osiągnięcia pełnoletności, teraz najchętniej zatrzymałabym czas. Ale moje dzieci się cieszą. Że Święta Wielkanocne i Bożego Narodzenia ledwo się kończą, a już są następne. No i Halloween też. Zawsze robimy z tej okazji ozdoby Halloween i wiem, że wielu z Was szuka inspiracji w internecie. Dlatego przejrzałam dla Was Pinteresta i wybrałam najciekawsze pomysły na dekoracje na Halloween, które możecie zrobić z dziećmi.

Ozdoby na Halloween

Niektórzy z Was z pewnością pamiętają, że zanim przyszła pandemia koronawirusa mieliśmy swój lokal, gdzie prowadziliśmy kreatywne zajęcia dla dzieci.

Do tej pory nie powstało w Gnieźnie drugie takie miejsce i chyba już nie powstanie. No ale kto wie.. może kiedyś uda nam się wrócić do realizacji marzeń związanych z rozwojem firmy.

W każdym razie, zdążyliśmy tam zorganizować imprezę Halloweenową, a żeby się na nią przygotować, stworzyliśmy masę różnych dekoracji. Ozdoby na Halloween wszystkim bardzo się podobały, a szczególnie pająk z papieru, z ruchomymi nogami.

Tym razem postaraliśmy się też o inne inspiracje. Zapraszam do oglądania. Te ozdoby na Halloween naprawdę robią wrażenie, ale bez problemu zrobi je każde dziecko (czasem z pomocą rodzica).

ozdoby na halloween ween ozdoby na halloween ozdoby na halloween ozdoby na halloween ozdoby na halloween