Pachnący prezent dla dziecka – 5 inspiracji

prezent dla dziecka

Jeszcze jakieś dwa lata temu, miałam w domu 2 synów, których musiałam siłą zaciągać do wanny. Teraz, każdy z nich najchętniej wcale by z niej nie wychodził (pewnie po mamusi ;)). Sporo zmieniło się też w kwestii pielęgnacji u chłopaków i choć te 2 lata temu każdy z nich wolał dostawać słodycze i gry czy akcesoria sportowe, to teraz kochają wręcz każdy pachnący prezent dla dziecka. Łazienka pęka w szwach i to wcale nie przez moje kosmetyki ;).

Jaki prezent dla dziecka wybrać?

Nie sądziłam, że kiedyś dożyję tego dnia, gdy moje dzieci będą okupować łazienkę dłużej ode mnie! 🙂 I żeby to było tylko przesiadywanie w wannie! Pewnego dnia Feli zapytał:

Maaamuuuuś! A ta taka kuleczka pachnąca co tam stoi, ta niebieska, to do czego ona jest?

Hm… przez chwilę zastanawiałam się, o czym mówi, ale szybko ogarnęłam, że o antyperspirancie.

To taki kosmetyk, który sprawia, że mniej się pocimy i chroni przed niemiłym zapachem.

Odpowiedziałam mu. A on na to:

Aaa.. To dobrze! Bo ja i Mikołaj podkradamy go Damianowi już pewnie z dwa tygodnie, ale tak naprawdę to nie byłem pewien, czy do tego właśnie służy.

Oho! Gdyby D. się o tym dowiedział, to na bank rozpętałby burzę w szklance wody. Dlatego nic mu nie powiedziałam, a im zamówiłam dziecięce antyperspiranty. A do tego perfumy i całą masę kąpielowych akcesoriów.

Idzie to, jak woda! Nie wiem, czy oni się oblewają tymi perfumami, czy je piją (oby nie), ale nie ma wyjścia z domu, bez małego „psik, psik”.

Rodzice nastolatków często zastanawiają się nad tym, jaki prezent dla dziecka w tym wieku wybrać. Zatem ja oznajmiam, że zdecydowanie – PACHNĄCY! My zaopatrujemy się w internetowym sklepie e-glamour, bo mogę przy okazji kupić wszystko to, czego potrzebuję też ja czy Damian. I dziś właśnie, na podstawie ich oferty, chcę Wam polecić kilka pachnących upominków dla dzieci.

Pachnący prezent dla dziecka – 10 inspiracji

Prezent dla dziecka to nie lada wyzwanie, gdy mamy w domu nastolatka. A kiedy jest ich dwóch, to i wyzwanie jest podwójne!

Moi panowie, to wielbiciele piłki nożnej, ale tych piłek mają już pewnie z 6, a i stroje piłkarskie posiadają NA KAŻDY DZIEŃ INNY. To też, gdy ktoś ostatnio pyta o to, co im kupić z jakiejś okazji, odpowiadam: perfumy dla dzieci, albo inny pachnący prezent dla dziecka.

I UWAGA! Perfumy ze Star Wars, czy Batmanem, albo inną bajkową postacią, wcale nie są obciachem – nawet w przypadku nastolatków! W ofercie naszego ulubionego sklepu można znaleźć na przykład takie:

Hitem są u nas też balsamy do ust i przyznam (oby oni tego nie przeczytali), że często im je podkradam:

Zmywalne kredki do wanny również są wciąż w użyciu (pewnie sami by się do tego nie przyznali 😉

A kula kąpielowa leci codziennie do wanny – minimum jedna!

No i na koniec wisienka na torcie, czyli pianki do kąpieli. Wiele z nich można kupić w atrakcyjnych zestawach:

Taki prezent dla dziecka to naprawdę świetna inspiracja zarówno dla młodszych pociech, jak i dla nastolatków. Ostrzegam jednak – używanie tych wszystkich kosmetyków UZALEŻNIA! Zatem jeżeli macie w domu dwie łazienki, to kupując dziecku taki prezent, kupujecie też sobie kilkadziesiąt minut dziennie spokoju. Ale gdy łazienka jest jedna to… możecie czasem prosić pod drzwiami o ich otworzenie ;). Dla mnie każda minuta spokoju jest na wagę złota, to też mój wybór jest oczywisty!