Plastik Fantastik – ta encyklopedia plastiku podpowiada, jak ocalić świat przed zagładą!

plastik fantastik

Ostatnio dużo mówi się o tym, że nasza ziemie dosłownie NISZCZEJE. Zalewa ją fala plastiku, który MY WSZYSCY „produkujemy”. A raczej wyrażamy potrzebę jego produkcji, kupując niezmiennie dziesiątki kilogramów plastiku i przynosząc je do domu w postaci butelek czy pudełeczek. Plastik Fantastik to książka, która pokazuje nam skalę tego problemu i absolutnie każdy – i mały i duży – powinien ją przeczytać!

Plastik Fantastik  – co się dzieje z ziemią?

Chcemy dla naszych dzieci jak najlepiej. Nie oszczędzamy na nich w żaden sposób, spełniamy ich zachcianki – w miarę naszych możliwości. Jeśli chcą iść dodatkowo na piłkę nożną, to na pozwalamy. Jeździmy na wycieczki, by poznawały świat i historię. Podstawiamy im pod nos warzywa i owoce.. ale czy naprawdę robimy dla nich WSZYSTKO, by miały szczęśliwą przyszłość? NIE!

Ziemię „zalała fala plastiku” . Problem jest tak poważny, że to ogromne WYSYPISKO śmieci widać nawet z kosmosu. Jeśli nie zaczniemy działać i uświadamiać dzieci co nas czeka w takim przypadku, to nie ocalimy ani tej naszej ziemi, ani człowieczeństwa.

Wiecie kiedy pojawił się plastik? Albo jak wygląda jego produkcja? A może chociaż znacie wady plastiku? Ta edukacyjna książka odpowie Wam na te wszystkie pytania i może skłoni do tego, byście zabierali na zakupy wielorazowe torby, zamiast tych foliowych. Kupowali mleko w szklanych butelkach, a wodę filtrowali. W domu!

Jeśli chcemy ocalić świat przed zagładą, pora ruszyć na ratunek. I to jak najszybciej. Amen!

plastik fantastik

plastik fantastik

plastik fantastik

plastik fantastik

plastik fantastik

plastik fantastik

plastik fantastik

plastik fantastik