Szukasz idealnego miejsca na rodzinny urlop? Rabkoland Cię nie zawiedzie!

Rabkoland

Urlop z dziećmi może być fantastyczną i niezapomnianą przygodą lub…przedsięwzięciem, które odbiera większość życiowej energii. Ryzyko spełnienia tej pesymistycznej wizji występuje wtedy, gdy absolutnie nie masz pomysłu na to, jak zorganizować wolny czas dla najmłodszych i dokąd się wybrać. Na szczęście, są takie miejsca, w których Twoje dziecko zakocha się od pierwszego wejrzenia, a Ty zaznasz poczucia spełnienia i, kto wie, może obudzisz w sobie swoje wewnętrzne dziecko? Park rozrywki Rabkoland to miejsce, w którym wszystko jest możliwe!

Miejsca, takie jak parki dla dzieci, z reguły uwzględniają potrzeby całej rodziny. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Rabkoland – miejsce, w którym każdy znajdzie atrakcje dla siebie! Co wyróżnia ten park rozrywki dla dzieci na tle podobnych miejsc? Przede wszystkich doskonale zorganizowana infrastruktura i precyzyjne dopasowanie poszczególnych rozrywek do potrzeb dzieci w różnym wieku. Okazuje się, że zbyt wczesna ekspozycja na niektóre atrakcje może, w niektórych przypadkach, przynieść efekt odwrotny do oczekiwanego.

Pracownicy Rabkolandu zadbali więc o to, aby rodzaj oferowanych atrakcji idealnie pasował do wieku odwiedzających. W Rabkolandzie nie zabraknie też rozrywek dla rodziców, ani miejsc, w których można zasmakować pysznych, lokalnych dań. Gdzie dokładnie znajduje się to wyjątkowe miejsce? Sprawdzamy!

Rabkoland

Co oferuje park rozrywki Rabkoland?

Park rozrywki Rabkoland znajduje się w urokliwym miasteczku Rabka-Zdrój, położonym w województwie małopolskim. Jest to prawdziwy raj dla miłośników kolejek górskich, karuzel i roller-coasterów – na terenie parku znajduje się aż 70 różnych urządzeń rozrywkowych o różnej intensywności działania.

To chyba oczywiste, że po wielu godzinach szaleństwa, małe i te nieco większe brzuszki mogą poczuć mały głód. Czy to oznacza konieczność opuszczenia tego rozrywkowego raju? Oczywiście, że nie! W Rabkolandzie znajdują się punkty gastronomiczne dla miłośników pizzy, świeżo wyciskanych soków oraz dań mięsnych. Nie brakuje też miejsc dla łasuchów i miłośników słodkich przyjemności. Czym byłby park rozrywki dla dzieci bez waty cukrowej? Możecie mieć pewność, że tego przysmaku w Rabkolandzie nikomu nie zabraknie!

Rabkoland to niezapomniana przygoda dla całej rodziny!

Wszystkie atrakcje Rabkolandu są kierowane do dzieci w poszczególnych przedziałach wiekowych. Na terenie parku znajduje się wiele atrakcji zarówno dla nastolatków, jak i dla raczkujących maluchów. Pracownicy Rabkolandu dbają o to, aby w wirze szalonej zabawy, przemycać do małych umysłów treści edukacyjne. Czy istnieje lepszy sposób na zdobywanie wiedzy o świecie? Raczej nie!

Pobyt w Rabkolandzie to cudowne doświadczenie dla dzieci i ich rodziców. Mnogość rozrywek, nauka przez zabawę, pyszne jedzenie i klimat błogiego relaksu – czyż nie jest to doskonały scenariusz rodzinnego urlopu? Ci, którzy chcą zostać w Rabkolandzie na dłużej, mogą zarezerwować nocleg w jednym z sąsiadujących pensjonatów czy na terenie lokalnych gospodarstw agroturystycznych.