Tort jednorożec – 20 najpiękniejszych tortów dla dzieci w motywem unicorn

tort jednorożec

Tort jednorożec to ostatnio jeden z najpopularniejszych motywów urodzinowych. I przyznać muszę, że cieszy się powodzeniem nie tylko wśród dziewczynek. Nasz Pan Prezes, z okazji 32 urodzin, miał tort z motywem unicorna! Mega kolorowy i może trochę obciachowy, ale.. totalnie unikatowy! Niestety ten tort jednorożec był na tyle odważny, że nie mogę Wam go tutaj zaprezentować. W końcu do blog w tematyce dziecięcej. A jeśli też chcesz wyprawić komuś przyjęcie urodzinowe z motywem unicorn, to mamy dla Ciebie piękne inspiracje na tort. Aż 20 pomysłów. 

Tort jednorożec – unicorn tylko dla dziewczynek?

Tyle się mówi o tym, żeby nie generalizować, i dawać dzieciom możliwość wyboru motywu urodzinowego. Jednak wciąż wielu rodziców nie chce pozwolić na to, by ich córeczka wybrała tort samochód, czy tort avengers. Za to chłopiec nie może zdmuchnąć świeczek z tortu z motywem jednorożca.

Ja kiedyś pozwoliłam dziecku na tort z Panem Kupą. Wielką, brązową, mocno czekoladową! I co? Mój syn oszalał zachwytu a inne dzieci zgodnie uznał, że to najpyszniejsza kupa, jaką miały okazję zjeść (mam nadzieję, że też jedyna 😉 ).

Dlatego jeśli Twoje dziecko marzy o urodzinowym cieście z motywem unicorna, po prostu mu je zamów! Niech się cieszy. Bo co jest w życiu piękniejszego, niż radość dziecka? A jeśli potrzebujesz inspiracji na takie tortowe jednorożce, przejrzyj poniższe zdjęcia. To aż 20 propozycji z Pinteresta. Niektóre są tak piękne, że aż żal zjadać!

Nastę

Następna strona