Tort straż pożarna – 16 inspiracji na tort dla małego wielbiciela Marshalla i nie tylko

Masz w domu małego wielbiciela straż pożarnej, a dodatkowo zbliżają się jego urodziny? Tort straż pożarna to będzie dla niego najlepszy wybór! Przygotowałam dla Ciebie galerię z ciekawymi pomysłami na torty dla fana Marshalla, Strażaka Sama i nie tylko. Ostrzegam jednak, że są to projekty w większości dość skomplikowane. Ale za to JAKIE PIĘKNE!

Tort straż pożarna – dla kogo?

Nasi chłopcy nie mają już wielkich marzeń związanych z tortami urodzinowymi, a trochę szkoda. Ja jestem urodzoną organizatorką i bardzo lubię obmyślać i realizować plan tematycznych przyjęć.

Jeśli jednak Twoje dziecko jeszcze cieszy się z pięknego tortu jak z najwspanialszego prezentu, a dodatkowo jest fanem Marshalla, Strażaka Sama, czy też po prostu straży pożarnej, to z pewnością doceni, jeśli przygotujesz dla niego któryś z torcików z naszej galerii.

Zobacz też: 20 najpiękniejszych tortów dla dzieci z motywem UNICORN.

Inspiracje na tort ze strażą pożarną

Tort ze strażą pożarną to dość często wyszukiwana w Google fraza. Najwyraźniej nie brakuje więc małych wielbiciele strażackich klimatów.

W galerii znajdziesz propozycje na torty piętrowe i te znacznie mniejsze. Wszystkie jednak są wykonane z niezwykłą precyzją. Na pewno któryś z projektów przypadnie Ci do gustu. Zachęcamy do obejrzenia wszystkich!

tort straż pożarna